Parę słów o nas

Party Kajaki to rekreacja, wypoczynek, bezpieczeństwo, piękne widoki i niezapomniane przeżycia.

Naszą specjalnością są spływy rzeką Mała Panew. Oferujemy Państwu wynajem kajaków i transport w wybrane miejsce rzeki Mała Panew skad przepłyniecie państwo wybraną trasą rzekę, dziką a zarówno bezpieczną i niezwykle malowniczą!

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór nowych markowych kajaków, a oprócz nich także niezbędny osprzęt i akcesoria. Dzięki takiemu wyposażeniu zarówno indywidualne spływy kajakowe, grupowe wyprawy, jak imprezy integracyjne na kajakach będą udane i bezpieczne.

Spływy kajakowe dostarczają niesamowitych wrażeń, umożliwiając obcowanie sam na sam z naturą. Dla naszych klientów oferujemy specjalnie przygotowane broszury o walorach fauny i flory doliny Małej Panwi, przygotowane przez dr nauk przyrodniczych Krzysztofa Spałka. Czas spędzony w kajaku to doskonały relaks dla osób preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu.

Party Kajaki to spełnione marzenie Roberta- właściciela i założyciela Party Kajaki- jak sama nazwa firmy wskazuje chciał utworzenia miejsca dla aktywnie spędzających czas turystów , którzy chcą pogodzić aktywność fizyczną z relaksem, odpoczynkiem na łonie natury w centrum zagłębia kajakowego rzeki Mała Panew.

Robert - aktywny, zdeterminowany marzeniami i pasją uparcie od początku założenia firmy sam ale wytrwale dążył do spełnienia swojej misji- zadowolenia klientów poprzez ofertę ciekawych tras kajakowych i właściwej, profesjonalnej obsługi kajaków w Dolinie Małej Panwi. Jego precyzja, dokładność to dziś prężnie działające spływy kajakowe, obsługa 50 kajaków, właściwie działający bar, liczne detale i szczegóły , świetnie wkomponowane budynki do otoczenia na przystani Granica. Lubiący dobrą zabawę , muzykę , taniec -Robert swoim klientom z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń estetycznych i muzycznych na przystani Granica, gdzie najczęściej kończą swoją trasę kajakarze Party Kajaki oraz rowerzyści korzystający z tras rowerowych przebiegających wśród malowniczych terenów okalających przystań Granica.

Party kajaki to także zaangażowanie Iwony I Eugeniusza Pietruszków- właścicieli zagrody edukacyjnej GIPROL w Staniszczach Małych oraz współwłaścicieli przystani Granica. Sama nazwa przystani Granica nawiązuje nie tylko do granicy terytorialnej tego miejsca - bo granicy powiatów i gmin ale przede wszystkim do przekraczania granic ludzkich możliwości. To tworzenie i nowe pomysły w mało wcześniej znanym turystom miejscu!

Pasja do pracy z dziećmi, liczne pomysły i marzenia daje się także obserwować na przystani Granica. Liczne imprezy środowiskowe, zajęcia dla grup dzieci i młodzieży , organizacja imprez to zasługa pani Iwony.

Eugeniusz Pietuszka dba aby każde miejsce było bezpieczne i właściwie przygotowane dla odpoczywających tu turystów!

To miejsce dla Ciebie!!!!

Zapraszamy na nasze kajakowe Party!!!!

Bo najlepsza zabawa tylko z Party Kajaki!!!!!